Ismerj meg!
Rólam
Azért tanultam meg a babamasszázs minden csínját-bínját, hogy ne csak a technikát, hanem a baba jelzéseinek megértését is átadhassam neked.
Tudom, hogy érzed magad, hiszen én is átéltem azokat a tehetetlen éjszakákat...
„Hiszek abban, hogy a szülői érintésnél nincs hatékonyabb gyógyír.”
Kocsis-Sné Emese vagyok, a Falovacska Babamasszázs megálmodója.
Három csodás fiú gyermek édesanyja, tanító, babamasszázs és gyermekjóga oktató.
Oktatóként nap mint nap látom azt a bizonytalanságot, amit egy vigasztalhatatlanul síró, hasfájós kisbaba vagy egy átvirrasztott éjszaka okoz. De látom azt a varázslatos pillanatot is, amikor a szülő keze alatt a baba egyszer csak megnyugszik, elernyed és végre mély álomba merül.
Anyaként nekem is volt szerencsém megélni azt, milyen jó hatással van a babamasszázs a kisfiamra és rám is.
A legkisebb gyermekem is már kinőtt a baba korból, de a masszázs élménye a mai napig is végig kíséri a mindennapjainkat.
Miért hoztam létre a Falovacska babamasszázst?
Azért, hogy segítsek a szülőknek magabiztosabbá válni a legnehezebb pillanatokban is.
Tudom, milyen érzés, amikor a hasfájás vagy a fogzás miatt tehetetlennek érzed magad..
Több éves tapasztalattal és tanfolyammal a hátam mögött kidolgoztam egy olyan módszert, ami segít neked átélni ezt a magabiztosságot. A babamasszázs számomra nem csak technikai fogások sorozata, hanem egy közös nyelv. Egy nyelv, amivel akkor is tudsz segíteni, amikor a szavak még nem elegek.
Miben segítek neked?
Nem csak azt mutatom meg, hova tedd a kezed.
Segítek megérteni a babád jelzéseit, hogy tudd:
Hogyan mulaszd el a pocakfájást természetes eszközökkel.
Hogyan készítsd fel az idegrendszerét a pihentető alvásra.
Hogyan váljon az érintésed a babád számára a legbiztosabb ponttá a világban.
Megmutatom, hogy legyen magabiztos anya és nő egyszerre.
Szakmai hátteremet 2019-ben szereztem, amikor Ayurvédikus babamasszázs oktató lettem, de a valódi tudást az a több száz kisbaba és szülő adta, akiket az utóbbi években kísérhettem ezen az úton.
27 éve vagyok tanító, 20 éve zenepedagógus.
Várlak szeretettel, hogy együtt tegyük könnyebbé és békésebbé a mindennapjaitokat!
Hiszek abban, hogy a szülő keze a legjobb orvosság, és minden érintés egy mondat, amivel azt mondjuk: itt vagyok, vigyázok rád.
Várlak téged is, hogy együtt fedezzük fel az érintés erejét!


